Sprinklerinės gaisro gesinimo sistemos

Paskelbta: Naujienos, Akcijos , 2017-06-04

Sprinklerinės gaisro gesinimo sistemos – tai svarbus šiuolaikinių objektų – tiek gyvenamųjų (pvz. garažų), tiek visuomeninių – elementas. Tiek šių sistemų vamzdynų montavimo būdui, tiek naudojamų medžiagų rūšims ir kokybei yra keliami griežti reikalavimai. Sertifikuoti sistemos KAN-therm Sprinkler vamzdžiai ir jungtys atitinka visus šiuos reikalavimus. Tai šiuolaikinės kompleksinės plieninių vamzdžių sistemos, skirtos montuoti stacionarias sprinklerines gaisro gesinimo sistemas. Jų sudėtyje yra vamzdžiai, jungtys ir specialūs įrankiai. Sistemos montavimas atliekamas paprastu ir greitu metodu Press, t. y. užpresuojant ant vamzdžių jungtis su tarpinėmis O-Ring, pagamintomis iš EPDM kaučiuko.

KAN-therm Sprinkler pasiūlymą sudaro:

Sistema KAN-therm Steel Sprinkler, pagaminta iš cinkuoto anglinio plieno, skirta montuoti stacionarias sprinklerines vandens gesinimo sistemas (nuolat pripildytas vandens). Skersmuo nuo 22 iki 108 mm.

Sistema KAN-therm Inox Sprinkler pagaminta iš nerūdijančio plieno, skirta montuoti stacionarias sprinklerines vandens ir oro gesinimo sistemas. Skersmuo nuo 22 iki 108 mm.