Sistema KAN

Paskelbta: Naujienos, Akcijos , 2017-06-03

Vamzdžių sistemos KAN-therm daugumoje yra skirtos naudoti tipinėse vandentiekio ir šildymo sistemose. Šios sistemos pasižymi dideliu vamzdžių ir jungčių atsparumu, aukšta medžiagų kokybe, plačiu skersmenų pasirinkimu bei patikimumu ir paprastu montavimu, todėl jos sėkmingai gali būti naudojamos technologinėse sistemose, pvz.: šaldymo, suspausto oro ar pramoninėse sistemose. Kitaip negu standartinio panaudojimo (tokių sistemų parametrai apibrėžti atitinkamomis normomis) atveju, technologinėse sistemose gali būti skirtingos ir neįprastos darbo sąlygos, skirtingos cheminės sudėties skysčiai ar dujos, dažnai ekstremalios temperatūros ir slėgiai, todėl reikia atskirai konsultuotis kiekvieno netipinio KAN-therm vamzdžių ir jungčių panaudojimo atveju. Sistema KAN-therm siūlo platų techninių sprendimų pasirinkimą vandens radiatorių šildymo sistemoms – specialiai suprojektuotos santechninės sistemos skiriasi tarpusavyje vamzdžių ir jungčių medžiagomis bei jų jungimo būdais. Turint nepaprastai didelį skirtingų sprendimų pasirinkimą, galima sumontuoti bet kokią šildymo sistemą: • tinka individualiems ir daugiabučiams namams, visuomeniniams ir pramoniniams pastatams, • pasižymi skirtingais darbo parametrais (šildymo ir vėsinimo sistemos), • leidžia montuoti tiek pagrindines skirstomąsias, tiek kitas sistemos dalis, • tinka atviroms ir uždaroms šildymo sistemoms,
• tinka skirtingoms sistemoms (kolektorinėms, stovinėms, mišrioms), • tinka naujoms ir modernizuojamoms sistemoms, • leidžia skirtingais būdais pajungti radiatorius. Dėl didelio atsparumo korozijai, cheminio ir mikrobiologinio neutralumo bei didelio skersmenų diapazono sistemos KAN-therm tobulai tinka atlikti vidaus vandentiekio sistemas.

Jos gali būti naudojamos:

• individualiuose ir daugiabučiuose namuose, visuomeniniuose ir pramoniniuose pastatuose,

• skirtingos kokybės ir skirtingo darbinio slėgio diapazono šalto ir karšto vandens sistemose,

• montuojant tiek pagrindines skirstomąsias, tiek kitas sistemos dalis,

• skirtingose sistemose (kolektorinėse, stovinėse, mišriose),

• visiems įmanomiems pajungimama prie vandentiekio įrengimų (vandens skaitiklių, maišytuvų ir pan.),

• naujose ir modernizuojamose sistemose.

Jau daugelį metų kompanija KAN, sistemos KAN-therm gamintojas reklamuoja šiuolaikines ir vartotojams draugiškas plokštuminio šildymo sistemas. Plokštuminio šildymo sistemos montavimas sistema KAN-therm yra labai paprastas. Didelis konstrukcinių sprendimų pasirinkimas, platus papildomų elementų (kolektorių, spintelių ir automatikos elementų) asortimentas leidžia tiksliai, atsižvelgiant į visus konkretaus projekto ypatumus, parinkti grindinio šildymo sistemą. Plokštuminio šildymo sistemoms galima priskirti: • grindinio, sieninio, lubinio šildymo sistemas patalpų viduje, paviršių, turinčių sąlytį su lauko oru, (sporto aikštelių ir stadionų paviršių, komunikacinių koridorių, privažiavimų prie garažų, lauko laiptų ir terasų) šildymo sistemas. Vidinio plokštuminio šildymo (atliekamo pastatų viduje) pagrindą sudaro vamzdžiai užpilti išlyginamuoju mišiniu (pastato konstrukcijose – grindyse, sienose perdangose), kas sudaro šildantį paviršių, taip vadinamą „plokštuminį radiatorių“.

Vidinis plokštuminis šildymas labai populiarus ir sėkmingai naudojamas statant individualius namus, aukšto standarto daugiabučius, viešojo naudojimo ir pramoninius pastatus.

Lauko teritorijų, turinčių sąlytį su lauko oru, šildymas vykdomas padengiant vamzdžius grunto sluoksniu (pvz. smėlio), ant kurio yra klojimas viršutinis sluoksnis (pvz. plytelės, stadiono veja arba kita danga, atitinkanti paviršiaus paskirtį). Žiemą tokia konstrukcija apsaugo paviršius nuo pernelyg didelio apledėjimo ar sniego užsigulėjimo ir leidžia saugiai juos naudoti. Taip pat lauko teritorijų šildymas yra vis dažniau naudojamas individualiuose namuose (privažiavimai prie garažų, šaligatviai, lauko laiptai ir terasos) bei viešojo naudojimo pastatuose.

Standartu tampa šio tipo sistemų naudojimas sporto objektuose pvz. futbolo stadionuose, kur yra šildomas stadiono paviršius. Kiekvieną kartą, norint panaudoti KAN-therm elementus netipinėje sistemoje, būtina patikrinti sąlygas techninėse ir informacinėse publikacijose bei susipažinti su kompanijos KAN techninio skyriaus rekomendacijomis. Siekiant kuo tiksliau nustatyti šias sąlygas ir patikimai įvertinti sistemos panaudojimo galimybes, prašome pasinaudoti paklausimo forma, kurioje reikia nurodyti sistemos elementų atsparumą ir pagrindinius tokios sistemos darbo parametrus. Remiantis atsiųstais duomenimis galima greitai pradėti pasirinktų elementų panaudojimo konkrečioje sistemoje tikrinimo procedūrą.